תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

טופס 161

 

 

טופס 161 הוא אחד מן הטפסים שעליכם להכיר כאשר אתם מתכוננים לפרישה. טופס 161 הוא בעצם הודעה של המעביד בנוגע לפרישתו של עובד מן העבודה. בנוסף אליו קיים טופס 161 א' אשר כולל את הצהרת העובד כי הוא פורש מן העבודה. שני טפסים אלה מוגשים יחדיו לקרן הפנסיה, גופי חיסכון אחרים ופקיד השומה. בהתאם למידע המצוין בטפסים מקבל הפורש את הכספים להם הוא זכאי ומשלם את המס המתאים. ישנה חשיבות מכרעת למילוי נכון של טפסים אלה על מנת להימנע מכאבי ראש מיותרים ואובדן כסף.

 

טופס 161 – האפשרויות העומדות בפניכם 

בעת מילוי טופס 161 תוכלו לבחור באחת משתי אפשרויות הנוגעות לכספי הפיצויים להם הנכם זכאים :

  • משיכת כספי הפיצויים או חלקם - כספי פיצויים העולים על תקרת הפיצויים העדכנית חייבים במס. במקרים מסוימים ניתן לקבל פטור ממס זה.

  • השארת הכספת בקרן פנסיה או קופת גמל - במקרה זה ניתן לבחור בין שני מסלולים: רצף פיצויים או רצף קצבה

על כל אחד מן המסלולים האלה כמו גם על נושאים אחרים הנוגעים לפנסיה ופיצויים תוכלו לקבל מידע, ליווי והכוונה מטעם מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P. תחום הפנסיה עשוי להיות סבוך ומורכב עבור אנשים רבים אשר אינם מודעים לזכויותיהם ואינם מוכשרים בהתנהלות עם כספי הפרישה. מאיר ברנר ישמח לייעץ לכם כיצד להשתמש נכונה בכספים ויתכנן עבורכם תוכנית פיננסית ברורה ובטוחה.

 

מתכננים את העתיד בחוכמה

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P מביא לשולחן מעל 35 שנות ניסיון בתחום התכנון והפנסיה. בשונה מיועצי השקעות וסוכני ביטוח אשר לעיתים יכולים להיות נגועים באינטרסים כאלה ואחרים, המטרה של מאיר ברנר היא לייעל את התנהלותו הכספית של הלקוח בתום הפרישה ולהביא אותה למיצוי מקסימלי. טובת הלקוח היא הדבר החשוב הנמצא על הפרק והודות להיכרות מעמיקה ורבת שנים עם כל התוכניות הפנסיוניות, חדשות וישנות כאחד, מאיר ברנר יעניק לכם את השירות המקיף והמקצועי ביותר בעולם התכנון הפנסיוני.

 

 

36

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות