תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

מתכנן פיננסי

 

 

העולם הפיננסי הסבוך של ימינו, הבירוקרטיה המורכבת ואינספור הטפסים והסעיפים שיש להכיר מותירים אנשים רבים מבולבלים במהלך חייהם - ובעיקר לקראת גיל פרישה. מתכנן פיננסי הוא אחד האנשים היכולים לעשות סדר בעניינים. על מנת להיות מתכנן פיננסי טוב יש לקחת הרבה משתנים בחשבון, אך הדבר הכי חשוב שיש לקחת בחשבון הוא רצונות הלקוח. בשונה ממשווק פנסיוני או סוכן ביטוח אשר מתמקד במוצר מסוים ובשיווקו, מתכנן פנסיוני מתמקד במטרות הלקוח, שם אותו במרכז ופורס בפניו דרכי פעולה שונות. כך עומד בפני הלקוח מספר אפשרויות גדול המאפשר לנתח את הדרך היעילה והכלכלית ביותר להשגת המטרה.

מאיר ברנר - מתכנן פיננסי

על מנת למצוא מתכנן פיננסי טוב יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים :

  • ניסיון – ניסיון רב מעניק לא רק ידע בהתמודדות עם מצבים מורכבים והסתמכות על מקרי עבר. הניסיון גם מאפשר למתכנן הפיננסי להכיר תוכניות ישנות אשר מתכננים צעירים אינם מכירים או אינם מנוסים בעבודה עימן. תוכניות אלה עדיין רלוונטיות עבור עובדים וותיקים במשק.
  • ניטרליות – חשוב כי למתכנן הפיננסי לא יהיו אינטרסים או שיקולים זרים, כלומר שלא ינסה למכור לנו מוצר כזה או אחר.
  • אחריות – מתכנן פיננסי טוב ידע לצפות לא רק את הצדדים הטובים אלא גם את הרעים. מתכנן זה יתן את הדעת על תרחישים שליליים העשויים להתרחש במהלך החיים כמו לדוגמא פטירת הלקוח.

 

תכנון ריאלי

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P עוסק בתחום כבר מעל 35 שנים. גישתו הניטרלית לתכנון הפיננסי מאפשרת לו להעמיד את טובת הלקוח תמיד לנגד עיניו. הודות להיכרות מעמיקה עם רזי המקצוע וכלל תוכניות החיסכון והגמל הקיימות במשק - הייעוץ אשר מקבלים לקוחות המשרד הינו מקיף, אחראי ומעמיק.

הליך בניית התוכנית הפיננסית כולל הבנה של צרכי הלקוח ואופי הלקוח. הגדרתו בתור אוהב סיכון , שונא סיכון או ניטרלי תאפשר להציב מטרות כלכליות ריאליות ולבחור את דרך הפעולה המיטבית על מנת להשיגן.

 

 

37

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות