תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

סעיף 14

 

 

מהו סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורין ? חוק זה מתייחס להפרשות החודשית המופרשות על ידי המעסיק לקופת הפיצויים או התגמולים של המועסק. החוק קובע כי הפרשות אלה יכולות להחליף את פיצויי הפיטורין שעל המעסיק לשלם לעובדיו במצב של פיטורין. הדבר אפשרי רק במידה והסדר זה נקבע בהסכם קיבוצי או בהתאם לאישור של שר הכלכלה.

במידה והסדר זה קיים, הדבר מאפשר לעובד לקבל פיצויים בתום תקופת עבודתו גם אם לא עמד בתנאים המזכים אותו בפיצויי פיטורין. מצד שני, הסכם זה פוטר את המעסיק מתשלום השלמת פיצויים רטרואקטיבי בגין תוספות שכר שהתרחשו במהלך תקופת העבודה.

 

סיוע בנושא סעיף 14

על מנת לדעת כיצד להתנהל עם כספי הפיצויים בתום העבודה, על מנת לקבל מידע לגבי הפרשת פיצויים ועל מנת לקבל הסבר מפורט לגבי סעיף 14 כמו גם לגבי שאר הנושאים הנוגעים לפנסיה ופיצויים תוכלו לפנות אל מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P .

התכנון הפיננסי יסייע לכם :

  • לשמור על רמת החיים הרצויה

  • להבין מהם הסכומים אותם תוכלו להפריש לילדיכם

  • לבחור אפיקי השקעה אפשריים

  • התוויית תוכנית פעולה לשנים ארוכות קדימה תוך התחשבות בכל הסיכונים האפשריים

  • פיקוח מתמיד על התהליך

על ידי תכנון פיננסי נכון המבוסס על עשרות שנים של ניסיון מצליח מאיר ברנר בכל פעם מחדש ליצור רשת ביטחון כלכלית עבור לקוחותיו.

 

מאיר ברנר – מומחה בכיר לפנסיה

מאיר ברנר פעיל בתחום הביטוח משנת 1981 כאשר מטרתו היא להביא את לקוחותיו למצב בו יבצעו את הבחירות הכלכליות הנכונות בעת פרישתם לפנסיה. על ידי בניית תוכנית פיננסית מדוקדקת ומקיפה מצליח מאיר ברנר להביא ביטחון כלכלי ללקוחותיו המלווה בשקט נפשי, שלווה והידיעה כי לא יחסר להם דבר במהלך חייהם.

מאיר ברנר מגיע לתחום מתוך תחושה של שליחות במטרה להאיר את עיניהם של הלקוחות לגבי הסכנות הטמונות בהתנהלות כספית לא נכונה. פנו כעת אל מאיר ברנר והבטיחו את שירותיו של מומחה בכיר לפנסיה.

 

 

18

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות