תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

פנסיה תקציבית

 

 

פנסיה תקציבית הינה פנסיה המתקבלת מהתקציב השוטף של הגוף בו עבד הגמלאי. מדובר בהבטחת פנסיה אליה מפריש כספים המעסיק בלבד, ללא הפרשות של העובד כפי שמקובל בפנסיה הרגילה. ישנה חלופה לפיה המעביד בוחר שלא להפריש לקרן אך מתחייב בכתובים על תשלום הפנסיה בעת הצורך על חשבונו. כך הופך המעביד לגורם שמבטח את הפנסיה.

בדיקה שנעשתה בסוף שנת 2012 העלתה כי פנסיה תקציבית המיועדת לעובדי המדינה מהווה כשליש מהחוב הלאומי בישראל, ונכון לשנת 2015 היקף התשלום השנתי היה 21 מיליארד ₪. מספר זה צפוי להיות גדול בכ-50% בשנת 2039.

 

פנסיה תקציבית – כמה מגיע לכם?

את חישוב הפנסיה התקציבית החודשית מחשבים על פי המשכורת האחרונה טרם הפרישה מן השירות הציבורי, כאשר המשכורת מורכבת הן משכר היסוד והן מהתוספות הקבועות למשכורת. משכורת זו מתעדכנת בהתאם להסכמי השכר השונים שנחתמו, בהתאם לשינוים בשכר עובדים בעלי דרגה / דרוג / וותק דומה ובהתאם לתוספת יוקר המושפעת מן המדד והמצב בשוק. ההצמדה מאפשרת להתמודד עם האינפלציה ולהימנע משחיקתה של הקצבה ביחס לשכרו של עובד פעיל.

 

מאיר ברנר – מקדמים את האינטרס שלכם

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P ישמח להעניק לכם את הייעוץ הפנסיוני האמין והמקיף ביותר, ייעוץ המבוסס על יותר מ-35 שנות ניסיון. לאורך כל שנות פעילותו נותר מאיר מחויב לקוד האתי של המקצוע:כנות, יושרה, שקיפות, הגינות, יסודיות, חריצות ומעל הכל - קידום האינטרס של הלקוח ללא קידום אינטרסים סמויים.

תהליך תכנון הפנסיה שלי מתבסס על הניסיון הרב שצברתי כאשר הדבר מגובה בתוכנות מחשב מתקדמות בהן אני נעזר על מנת להימנע מטעויות ולהביא את תוכנית הפעולה למיצוי מקסימלי. הדבר מאפשר ליצור הלימה והתאמה בין מגוון המוצרים והשירותים הקיימים בשוק לבין הצרכים האמיתיים של הלקוח. פנו אלי כעת באינטרנט או בטלפון ונוכל להתחיל בתהליך קידום האינטרסים שלכם.

 

 

19

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות