תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

פרישה

 

 

לאחר עשרות שנים של עבודה קשה הגעתם לגיל פרישה. גיל הפרישה עבור אנשים מסוימים הוא לא רגע קל, רגע בו הם צריכים להתמודד עם העובדה שאין להם יותר מסגרת עבודה וכי עליהם לחיות מכספי הפנסיה בלבד. עבור אנשים אחרים זהו רגע מאושר בו הם יכולים לנוח על זרי הדפנה ולקצור את פירות העבודה הקשה שהשקיעו במהלך חייהם. גיל הפנסיה הוא גם הזדמנות לעשות פעילויות שלא היה לכם זמן לעשות בעבר, לפתח תחביבים ישנים, לחוות חוויות חדשות וליהנות מזמן איכות בלתי מוגבל עם המשפחה והילדים.

 

כיצד להתנהל בגיל פרישה

רגע לפני שנכנסים לאווירת סוף מסלול – כדאי להשקיע מאמץ אחרון בלנסות ולהבין מהן זכויותיכם, מהי כמות הפנסיה המקסימלית אותה תוכלו לקבל וכיצד לתכנן נכון את שארית חייכם. סעיפים שונים בפוליסות הביטוח וקופות הגמל לרוב אינם נהירים לאדם הממוצע אך יכלים להיות בעלי השפעה מכרעת על חייכם לאחר הפרישה, לכן יש להתייחס לכך ברצינות ולשכור את שירותיו של מומחה בתחום.

על מנת להגיע לגיל הפנסיה בתחושה של רוגע וביטחון תוכלו להיעזר בשירותיו של מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P.

 

מאיר ברנר – המדריך שלך לגיל פרישה

תפקידו של מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P הוא ליצור עבורכם רשת ביטחון כלכלית לעת זקנה. שכירים, עצמאיים ועובדי ציבור רבים אינם מודעים לסכנות הרבות הטמונות בהתנהלות פיננסית לא נכונה עם כספי הפנסיה ואינם מכירים את כל זכויותיהם בעת פרישה.

התכנון הפיננסי של מאיר ברנר יוצא מתוך נקודת מוצא ניטרלית אשר שמה רק את טובת הלקוח לנגד עיניה. אין כאן אינטרסים של סוכני ביטוח או עובדי בנק, המטרה היא להקנות ידע רלוונטי ולתכנן תוכנית מפורטת אשר שופכת אור על האפשרויות הכלכליות שלכם לאחר הפרישה. להלן מספר נקודות אשר יודגשו בתוכנית הפיננסית :

 

  • מהי הקצבה החודשית הדרושה לכם על מנת לשמור על אורח החיים הרצוי
  • מהי כמות הכסף אותה תוכלו להקציב להוצאות אחרות (כמו תמיכה בילדים)
  • כיצד להבין את האותיות הקטנות בפוליסות הביטוח שלכם
  • אילו פוליסות וביטוחים נוספים מומלץ לעשות
  • תכנון תזרים מזומנים בהתאם לשינויי אינפלציה ומדד צפויים
  • ועוד

 

 

13

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות