תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

רצף קצבה

 

 

מהי רצף קצבה ? עובד אשר הפקיד את כספי פיצויי הפיטורין שלו בקופת גמל לקצבה ( כלומר קופת גמל המאפשרת קבלת קצבה חודשית) יכול לבחור בין 2 מסלולים :

  • משיכת כספי הפיטורין במזומן

  • רצף פיצויים - חסכון כספי הפיצויים והשארתם בקופה על מנת לצרפם לכספי פיצויים עתידיים שיתקבלו ממעסיקים אחרים.

  • רצף קצבה – ייעוד הכספים לחיסכון הפנסיוני על מנת להגדיל את גובה הפנסיה החודשית שתתקבל לאחר גיל הפרישה.

ייעוד כספי הפיטורין לקצבה מתבצע על ידי מילוי טופס 161 א'. יש לציין כי ניתן לייעד את כספי פיצויים אלה רק במידה והם נצברו בקופות לקצבה, כלומר קופות גמל המוסמכות לשלם קצבה חודשית.

 

רצף קצבה – האותיות הקטנות

ישנן דרכים בהן ניתן למשוך חלק מן הפיצויים ועדיין להימנע מתשלומי מס בגינן. כמו כן ישנה אפשרות להפסיק את תוכנית רצף הקצבה ולמשוך את כספי הפיצויים במזומן אך הדבר כרוך במס. על מנת להבין אפשרויות אלה לעומק כמו גם אפשרויות אחרות בתוכנית זו תוכלו לפנות למתכנן פנסיוני אשר מתמחה בחוקים אלה.

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P הינו מומחה בתחום הפנסיה ותכנון הפרישה. כאן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומקיף בנוגע לכל סוגיה הקשורה לפרישתכם הקרובה, לאפשרויות השונות העומדות בפניכם בקופות הגמל ולדרך הכי טובה עבורכם להתנהל עם כספי הפנסיה.

 

מאיר ברנר – עושים סדר בפנסיה

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P ישמח להעניק לכם ייעוץ אמין ומקצועי אשר מתבסס על יותר מ-35 שנות ניסיון. בזכות העובדה כי ייעוץ מסוג זה מגיע ממקום ניטרלי וללא שיקולים זרים – לקוחות המשרד נהנים מתוכנית פנסיונית ופיננסית סדורה ויעילה אשר מצליחה להוציא את המקסימום מן המצב הקיים.
העובדה כי יש אדם מוסמך אשר עושה סדר בנושא הפנסיה, מגדיר עבורכם יעדים כלכליים ונותן את הכלים לבצע אותם הופכת את גיל הפרישה לבטוח יותר מבחינה כלכלית.

פנו כעת אל מאיר ברנר ובואו לעשות סדר בפנסיה.

 

 

12

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות