תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

תכנון פרישה

 

 

תכנון פרישה הוא שלב חשוב בחייו של כל אדם. אמנם אנו נוטים לחשוב כי נישאר צעירים לנצח וכתוצאה מכך מתחמקים מתכנון תוכניות לשנים רבות קדימה. שילוב שני הדברים הללו הוא מסוכן מכיוון שאנו עלולים למצוא את עצמנו בגיל פרישה עם קצבה אשר לא מספקת אתנו, לא מתאימה לאורח חיינו ולא מאפשרת לנו לממש את היעדים שהצבנו לעצמנו. תכנן חכם, ניתוח האפשרויות העומדות בפניכם ובחירת הבחירות הנכונות תאפשר לכם להגיע עם סכום מקסימלי לגיל הפנסיה ולקבל קצבה אשר תספק אתכם בשארית חייכם.

 

תכנון פרישה בשלב מוקדם בחיים

הסוד בתכנון פרישה נכון הוא להתחיל אותו בשלב מוקדם בחיים. תכנון המתבצע לא בסמוך לגיל הפרישה מאפשר הגדרת יעדים טובה יותר ובקרה טובה יותר על אופן מימוש התוכנית. תכנון פרישה המתחיל שנים רבות טרם הפרישה מאפשר ניתור ומעקב אחר התפתחות היכולות הכלכליות, אחר השינויים הנובעים משינוי במקום עבודה או קידום בתפקיד, ייעוץ נכון באשר למסלולי הפנסיה וקופות הגמל המשתלמים ביותר המוצעים לנו ועוד. כך נוצר מצב בו נוכל להגיע לגיל הפרישה כאשר הוצאנו את המקסימום מן המצב הנתון.

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P ישמח לתכנן יחד אתכם את הפרישה לגמלאות תוך התמקדות ב:

  • הבנת אופי הלקוח

  • הבנת צרכי הלקוח והתאמת תוכנית העונה על צרכים אלה

  • הצבת יעדים והקניית כלים לביצוע

  • ניתוח הנכסים והאפשרויות הכלכליות העומדות לרשות הלקוח

  • בקרה ומעקב אחר ביצוע התוכנית

  • התאמת התוכנית לשינויים במקום העבודה, בתנאים ובמצב השוק

מאיר ברנר – מתרכזים בצרכים שלכם

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P הינו מתכנן פרישה מורשה ומוסך בעל וותק של מעל 35 שנים. בזכות הבנה בכל הדיסציפלינות מאיר ברנר רואה את התמונה הגדולה ומסוגל לספק את הייעוץ הנכון והטוב ביותר העומד בקנה אחד עם טובת הלקוח. הייעוץ נעשה ממקום אובייקטיבי משום שאין כאן אינטרס למכור מוצר מסוים או לקבל תמלוגים מקופה זו או אחרת.
אם ברצונכם לשים את הצרכים שלכם במרכז - פנו כעת אל מאיר ברנר.

 

 

16

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות