חייגו אלינו
מאיר ברנר - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי
ראשי >מאמרים > ראיון-בשיחה-יומית > פנסיה-תקציבית > טופס-161 > סעיף-14-פיצויים > סעיף-14 > מתכנן-פיננסי > פרישה > רצף-קצבה > משיכת-כספים-מקופת-גמל > מענק-פרישה > פרישה-לפנסיה > תכנון-פרישה > קצבה-מוכרת > עזיבת-עבודה > ביטוח-מנהלים >

ביטוח מנהלים

 

פוליסת ביטוח מנהלים מאפשרת לשמור על רמת החיים של המבוטח ומשפחתו אשר עשויה להיפגע בעת פטירת המבוטח, בעת אובדן יכולת עבודה ובעת פרישה. ביטוח מנהלים הינו מוצר הכולל שילוב בין פוליסת ביטוח חיים לצד חיסכון ארוך טווח. לעיתים לפוליסה זו נלווים ביטוחים נוספים. במילים אחרות, בנוסף לזכות לקבל כסף במצב של מוות או אובדן כושר עבודה – חיסכון זה גם צובר כספים אשר ניתן לקבל בהתאם לחוזה שנחתם. קרן פנסיה לעומת זאת מבוססת על תקנון הזהה לכלל החוסכים וכוללת ביטוחים הנוגעים למוות או אובדן כושר עבודה.

 

ביטוח מנהלים מול קרן פנסיה

הבדל משמעותי נוסף בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה נובע מאופן קביעת מקדם ההמרה. מקדם ההמרה עוזר לחשב את סכום הכסף שתקבלו בכל חודש. סכום הכסף שצברתם מתחלק למספר תשלומים, כאשר מספר זה מוגדר בתור מקדם ההמרה. מקדם זה נקבע בהתאם למספר פרמטרים כמו:

  • גיל

  • מין

  • מצב משפחתי

  • שנת פרישה

  • וכדומה

מכיוון שחברת הביטוח לוקחת על עצמה את הסיכון הביטוחי, עלויות ביטוח המנהלים הינן גבוהות יותר לעומת קרן הפנסיה. על מנת להבין האם באמת יש לכם צורך בביטוח מנהלים והאם זהו המסלול המשתלם עבורכם מומלץ להיוועץ במתכנן פיננסי דוגמת מאיר ברנר.

 

מאיר ברנר – מבינים את הסעיפים הקטנים

לכל מסלול יש את היתרונות והחסרונות שלו. ביטוח המנהלים כמו גם קופות הגמל השונות עוברים שינויים ועדכונים מתמידים אשר משפיעים משמעתית על המבוטחים. עליכם להישאר עם האצבע על הדופק כדי לבצע את הבחירות הנכונות.

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P הינו בעל ניסיון של מעל 35 שנים בתחום ומכיר לעומק את מגוון התוכניות, הקרנות וסוגי הביטוחים הקיימים בשוק. על ידי התעדכנות מתמקדת בכל השינויים שמתרחשים, מאיר ברנר מצליח לבנות את התוכנית הפיננסית היעילה ביותר ללקוחותיו תוך ביצוע ביקורת, מעקב והתאמת התוכנית לשינויים כמו מקום העבודה של הלקוח, תנאי העבודה המוצעים לו ומצב שוק ההון.

 

  כל הזכויות שמורות למאיר ברנר 2016

פייסבוק  בקרו בדף הפייסבוק שלי 
נייד: 050-5240154
פקס: 04-8708840
אימייל:brennerm@netvision.net.il

הפעל נגישות

בניית אתרים

מאיר ברנר - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי

 

אתה לקראת פרישה ? פנסיה?
מעוניין לתכנן את עתידך הפיננסי?
אשמח להוסיף ולעזור
שלח בבקשה פרטים וניצור קשר בהקדם.