חייגו אלינו
מאיר ברנר - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי
ראשי >מאמרים > ראיון-בשיחה-יומית > פנסיה-תקציבית > טופס-161 > סעיף-14-פיצויים > סעיף-14 > מתכנן-פיננסי > פרישה > רצף-קצבה > משיכת-כספים-מקופת-גמל > מענק-פרישה > פרישה-לפנסיה > תכנון-פרישה > קצבה-מוכרת > עזיבת-עבודה >

עזיבת עבודה

בעת עזיבת עבודה ישנם חוקים המגדירים את ההתנהלות במצב זה.
חוק הודעה מוקדמת קובע את זכויות וחובות המעביד והעובד בכל הנוגע להודעה על סיום יחסי עבודה. מטרת ההודעה המוקדמת היא לאפשר לשני הצדדים להתכונן לשינוי הצפוי. העובד מקבל זמן במהלכו הוא יכול לחפש עבודה אחרת ולקבל על כך תשלום בעוד המעסיק מקבל התראה מספיק ארוכה כדי למצוא לו עובד אחר.

ההודעה המוקדמת צריכה להיכתב בכתב ולציין את יום כניסתם של הפיטורים לתוקף. החוק מגדיר את תקופת הזמן של ההודעה המוקדמת במהלכו המעסיק מחויב לשלם לעובד. הדבר נקבע בהתאם למשך עבודתו של העובד במקום.

 

עזיבת עבודה – טופס 161

באמצעות טופס 161 המעביד מדווח לרשויות המס על הפסקת יחסי עובד מעביד. בטופס זה מפורט משך העבודה, השכר המחושב לפיצויי פיטורין, פירוט סכומי מענק פרישה, פירוט יתרות הכספים בקופות הגמל ופוליסות הביטוח השונות ועוד. יש לזכור כי כספים אשר הופרשו על ידי המעביד לקופות גמל לקצבה אינם ניתנים להחזרה למעביד. העובד זכאי לקבלם בתור קצבה עתידית במידה והוא עומד בתנאים מסוימים ובמידה ולא נחתם הסכם הקובע אחרת.

על מנת להבין את כל הדקויות והסעיפים הנוגעים לחוק זה כמו גם חוקים ומקרים אחרים הנוגעים לפיטורין, פנסיה וקופות גמל תוכלו לפנות אל מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P.

 

מאיר ברנר – תכנון פיננסי חכם

הבסיס של תכנון פיננסי חכם הוא התמקדות בלקוח. ברגע שאתם נמצאים במרכז נפרסות בפניכם מגוון דרכים על מנת לייעל את המצב הכלכלי שלכם, לבחור במטרות ריאליות ולקבל ייעוץ מקיף אשר ילווה אתכם בהחלטות החשובות במהלך הקריירה. מאיר ברנר ישמח להעניק לכם את הסיוע המיטבי אשר בעזרתו תוכלו לקבל כלים להגשמת המטרות שהצבתם.
פנו כעת אל מאיר ברנר ובואו לעשות תכנון פיננסי חכם.

 

  כל הזכויות שמורות למאיר ברנר 2016

פייסבוק  בקרו בדף הפייסבוק שלי 
נייד: 050-5240154
פקס: 04-8708840
אימייל:brennerm@netvision.net.il

הפעל נגישות

בניית אתרים

מאיר ברנר - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי

 

אתה לקראת פרישה ? פנסיה?
מעוניין לתכנן את עתידך הפיננסי?
אשמח להוסיף ולעזור
שלח בבקשה פרטים וניצור קשר בהקדם.