תפריט ראשי
 

אודות מאיר ברנר 

 

 

 

מאיר ברנר
בנימה אישית אפרט את היתרונות בפנייה אלי וקבלת השרות ממני.

אני פעיל בעולם החיסכון הפנסיוני מאז 1981 כאשר לנגד עיני היו וישנם מטרה ורצון להנחיל ולהקנות שלווה וביטחון כלכלי ללקוחותי.
מנחים אותי ערכים המהווים את בסיס קיומי וחיי. אני מומחה בתחום ביטוח החיים הכולל את כל מערך התנאים הסוציאליים ותנאי הפרישה.
כאשר מציינים תנאים סוציאליים הכוונה היא לכסף, שווה כסף, על צורותיו השונות והמגוונות כמו נדל'ן, תכניות חיסכון, פקדונות, ני'ע, פוליסות ביטוח חיים , ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות קרן פיצויים ,אובדן כשר עבודה, נכות ועוד.
כל המוצרים והתכניות הנ"ל מהוים מארג תנאים סוציאליים אשר חייב שיהיה מנת חלקו של כל אדם במידה כזו או אחרת.

 

מתחילת דרכי המקצועית (1981) ועד היום אני לא מפסיק ללמוד, להשתלם, להתעדכן להתמקצע ולהעשיר את הידע המקצועי הרלוונטי לתחום עיסוק זה. אני מחזיק בתואר CLU שהינו התואר הגבוה ביותר ללימודי ביטוח חיים וכן בתואר מתכנן פיננסי מוסמך CFP תואר המוכר בעולם המערבי כולו, מחזיק ברישיון "יועץ פנסיוני" מטעם משרד האוצר, רשות שוק ההון, ביטוח ויחסכון.

 

בשנים האחרונות אני ממוקד בסיוע לאנשים לתכנן את פרישתם ממקום העבודה לקראת יציאתם לגמלאות /לפנסיה כולל יעוץ וההתנהלות הנדרשת מול מס הכנסה.

 

בעזרת הידע הרחב והעמוק ובסיוע צוות מקצועי מיומן ותוכנות מחשב מתקדמות ביותר, אני יודע ליצור הלימה והתאמה מושלמת בין מגוון המוצרים והתכניות לבין צורכי ורצון הלקוח באופן אובייקטיבי ובלתי תלוי ללא כל זיקה עסקית למי מהמוסדות הפיננסים.


אציין כי אני מגשר מוסמך, חבר בארגון המגשרים בישראל, מגשר בתחום העסקי בלבד (לא משפחתי). למעבר לעמוד הגישור לחץ כאן

 

 

יושר והגינות

יושר והגינות

 

אני מחוייב לערכים של יושר אישי וכבוד בין אדם לרעהו, אמינות והגינות עסקית עם כל אדם או גוף אשר נמצא איתי בקשר מכל סוג שהוא.

 

 

שליחות

שליחות

 

עבודתי ועיסוקי נתפסים בעיניי כשליחות. אני מחוייב להאיר ולהצביע עבור כל אחד מלקוחותי על הסכנות והסיכונים להן הוא חשוף, להמליץ על ההגנה הבטוחית והפיננסית המרבית והמיטבית על פי נסיוני ושיקול דעתי המקצועית.

 

 

איכות החיים

איכות החיים

 

אין התמונה מושלמת ללא מבט אל מחוץ לדרך אמותינו ומעורבות במתרחש סביבנו בקהילה. אותה קהילה, אותה סביבה בה אנו פועלים עיסקית אשר יש לה גם פנים אחרות. מעורבות בקהילה ונתינה הינם רובד חשוב ומשמעותי באורח החיים שלי.

 

 

תמונה - 1 אני מחוייב לקוד אתי הכולל קדימות אינטרס הלקוח, יושרה וכנות, הגינות ושקיפות, מקצוענות, סודיות וחריצות.

אני מאמין ובטוח כי דבקות ללא סייג בכל אחד מהערכים הנ"ל בנחישות והתמדה

תביא אותנו לפסגות אישיות וכלכליות מרהיבות. תמונה - 2

 

 

 

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות