תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

פנסיה ותיקה

 

 

תחום הפנסיה בישראל מתחלק ל-2 : פנסיה ותיקה ופנסיה חדשה. קו הגבול בין שני סוגי הפנסיות עבר בשנת 1995 בה נקבע כי הפנסיות הישנות יהפכו לסגורות לחברים חדשים. הדבר נבע מהעובדה כי גובה ההתחייבויות בקרנות אלה היה גדול מסך הנכסים שעמדו לרשותן. על מנת למנוע פשיטת רגל או אי יכולת לתת למבוטחים את אשר מגיע להם, נפתחו קרנות פנסיה חדשות בעלות תנאים שונים.

בשני המקרים מדובר בקרנות אשר נועדו לאפשר לעובדים לצבור מספיק כסף על מנת שבגיל פרישה הם יוכלו לחיות באורח חיים דומה לזה שקדם לפרישה. במציאות דבר זה לא תמיד קורה ויש להיערך לכך בהתאם.

 

ייעוץ בנושא פנסיה ותיקה

על מנת להתמודד עם נושא הפנסיה בצורה רצינית יש לשכור את שירותיו של מומחה בתחום אשר יבנה תוכנית פיננסית המכינה אותנו לפרישה. תוכנית זו לא מומלץ לעשות טרם הפרישה, להיפך, יש לעשותה בגיל מוקדם ככל האפשר.

תכנית מוקדמת תאפשר תכנון יעיל יותר של  הפעולות הכלכליות שעליכם לבצע, הצבת והגדרת יעדים פיננסיים אשר יובילו אתכם להחלטות נכונות לאורך זמן וניתור השינויים המתרחשים בחייכם ובמצב המשק. בקרה על תהליך העבודה מאפשרת לעשות שינויים לתוכנית הפיננסית, להתאימה למציאות המשתנה ולאפשר לכם להגיב בצורה הטובה והנכונה ביותר.

את כל הדברים הללו תוכלו לעשות על ידי פניה למאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P.

 

מאיר ברנר – דואג לחופש הכלכלי שלך

אם החופש הכלכלי שלך חשוב לך – הגעת למקום הנכון. מאיר ברנר הינו מתכנן פרישה ומסמך ומנוסה אשר ישמח לבנות עבורכם תוכנית פרישה הכוללת :

  • בחינת אופיו ונטיותיו של הלקוח (אפיון הלקוח)

  • הגדרת יעדים כלכליים ותשואות רצויות בהתאם לאפיון הלקוח

  • התחשבות במקרים של פטירה או אובדן כושר עבודה בטרם עת

  • הגדרת הקצבה הדרושה להמשך קיום אורח חיים נוכחי והגדרת הדרכים להשגתה

  • מעקב וביקורת על התקדמות התוכנית והתאמתה לסביבה כלכלית משתנה

  • הסבר בנוגע לקרנות הפנסיה, קופות הגמל וכיצד עליכם לבחור נכונה בין התנאים המוצעים

 

 

34

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות