תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

פרישה לפנסיה

 

 

בגיל 67 (גברים) או בגיל 62 (נשים) אנו מגיעים לגיל פרישה. פרישה לפנסיה עשויה להצטייר בעיני אנשים מסוימים כיום מלחיץ בו הם יוצאים ממסגרת מסודרת וההכנסה הסדירה שלהם נקטעת. עבור אנשים אחרים מדובר בהזדמנות להתפתח, לעסוק בדברים חדשים ולנצל את הזמן הפנוי לדברים שחשובים באמת כמו הילדים והנכדים. הצד הפחות יציב וברור בגיל הפרישה הוא עניין ההכנסה. אנשים רבים אינם מכירים את מלוא זכויותיהם, אינם מבינים עד הסוף את אפשרויות השונות שפוליסות הביטוח וקופות הגמל מציעות להם ומתקשים לתכנן את עתידם הפיננסי.

תוכנית פרישה לפנסיה

לא צריך להשאיר את העתיד הפיננסי שלכם ליד הגורל. כיום תוכלו לפנות למתכנן פנסיוני אשר יבנה עבורכם תוכנית פיננסית ברורה ומעמיקה הנוגעת בכל תחומי החיים ולוקחת בחשבון את כל המשתנים הפיננסיים השונים.

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P הוא האדם הנכון לפנות אליו במידה והעתיד הכלכלי חשוב לכם. תהליך בניית תוכנית הפרישה מתבסס על מספר עקרונות :

  • הבנת צרכי הלקוח, אורח החיים הנוכחי ואופן שימורו לאחר הפרישה

  • בחינת הנכסים הפיננסיים העומדים לרשות הלקוח והאפשרויות העומדות בפניו

  • הצבת מטרות ויעדים פיננסים והקניית כלים להשגתם

  • המלצות לפיזור סיכונים

  • היכרות עם פוליסות ישנות וחדשות, המלצות כיצד להתנהל איתן בהתאם לצרכי הלקוח

  • בקרה על התוכנית לאורך השנים והתאמתה לתנאי השוק המשתנים

  • ועוד

 

מאיר ברנר – פורשים בדרך הנכונה

העולם הפנסיוני הינו עולם סבוך. כאשר הדבר נוגע לעתידכם הכלכלי וכאשר עומדים על הפרק סכומי כסף כה גדולים יש לגלות אחריות ולהיוועץ באדם מוסמך וניטרלי, ללא אינטרסים סותרים :

מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P ישמח להסביר לכם את משמעות האותיות הקטנות בהסכמי הפוליסה ואת האפשרויות העומדות בפניכם כאשר תרצו לקבל פטור ממס עבור תשלומי הקצבה.
יחד תוכלו לבנות את תזרים המזומנים הצפוי לכם לאחר גיל פרישה, להבין את היכולות הכלכליות שלכם בכל שלב ולהתגונן מפני סיכונים עתידיים במידת האפשר.
פנו כעת אל מאיר ברנר ותוכלו לפרוש בדרך הנכונה.

 

 

15

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות