תפריט ראשי
 
לעמוד קודם>

קצבה מזכה

 

 

קצבה מזכה הינה קצבה המתקבלת ממעביד או מקופת גמל (כולל קצבת אובדן כושר עבודה, לא כולל קצבת שארים). הקצבה המזכה הינה קצבה המוגבלת בתקרה מסוימת אשר מתעדכנת מדי שנה. הזכאים לפטור הינם לעובדים אשר הגיעו לגיל פרישה (גיל 67 עבור גברים ו-62 עבור נשים) או כאלה שפרשו בשל נכות רפואית בשיעור של 75% ומעלה (המוקדם מביניהם). הפטור על קצבה מזכה מחושב בהתחשב בקבלת פטורים, תקרת הקצבה המזכה ובהתחשב בהיוון קצבה פטור ממס. החוק חל על קצבה אשר מתקבלת החל מה-1 בינואר 2012.

 

קצבה מזכה פטורה ממס

על מנת לחשב את גובה פטור המס לו הנכם זכאים בעת קבלת הקצבה מומלץ לפנות ליועץ פנסיוני אשר יבצע עבורכם את החישוב ויעניק לכם מידע מקיף וייעוץ פרטני בנוגע לנושאים פנסיונים אחרים. סעיפים שונים המופיעים בפוליסות הביטוח וקופות הגמל פותחות בפני הפורש מספר אפשרויות שיש להבינן לעומק טרם ביצוע הבחירה. כמו כן, לא כל אדם מן המניין מודע לזכאויות שונות הפוטרות אותו מתשלומי מס עבור חלקים מתשלומי הפנסיה.

על מנת להבין נושאים אלה לעומק ולבצע את הבחירות הנכונות פנו כעת אל מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P.

 

מאיר ברנר – אמינות היא שם המשחק

יועץ הוא אדם אשר אמור לעזור לנו אך לא פעם תיתקלו ביועצי אחיתופל הנגועים באינטרסים זרים.
מאיר ברנר C.L.U  - מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי C.F.P נמצא בתחום הפנסיוני כבר מעל 35 שנים ונהנה ממוניטין ללא רבב של יועץ אמין אשר מעוניין אך ורק בטובת הלקוח. אמינות זו מאפשרת לו לבנות תוכנית פיננסית ברורה ונכונה לכל אחד מן הלקוחות.

תהליך בניית התוכנית הפיננסית נעשה תוך ביצוע מחקר מקיף באשר לסוגי הפוליסות הקיימות, אורח החיים הקיים והרצוי של הלקוח, תכניות עתידיות, שינויים צפויים בשוק ההון ועוד.
כל אלה מאפשרים למאיר ברנר :

  • לסמן מטרות, יעדים כלכליים ודרכי ההגעה לשם

  • הקניית ידע ויצירת כלים שימושיים אשר יאפשרו לפזר נכון את כספי הפנסיה

  • שימור רמת החיים הקיימת והכנה כלכלית למקרה של פטירה

  • הגדרת תקציב, תזרים מזומנים ועודפים שנשארים לצרכים אחרים (כמו הלוואה לילדים)

  • ועוד

 

 

35

 

 

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות!

הפרטים נשלחו בהצלחה

צוות המשרד יחזור אליכם בהקדם

הפעל נגישות